Bakugan-Tare
Salut, bine ai venit pe forumul nostru. Inregistreazate daca vrei, sa te distrezi si mai mult, alaturi de noi tai prieteni, noii luptatorii Bakugan!
Bakugan-Tare
Salut, bine ai venit pe forumul nostru. Inregistreazate daca vrei, sa te distrezi si mai mult, alaturi de noi tai prieteni, noii luptatorii Bakugan!
Bakugan-Tare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bakugan-Tare

Salut luptatorilor Bakugan, vorbiti aici despre Bakugan!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Salut, bine ai venit pe forumul nostru. Inregistreazate daca vrei, sa te distrezi si mai mult, alaturi de noi tai prieteni, noii luptatori Bakugan!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Radio Fyre
 



Ultimele subiecte
» Buna , ideea ta "dimcea11", sa ma gandesc daca intru, pastreazami atributul pyrus terog?
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyLun Apr 25, 2011 12:57 am Scris de dimcea11

» Rezistenta Luptatorilor BAKUGAN!
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:44 am Scris de Vizitator

» SI CASTIGATORUL DE IERI ESTE...
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:11 am Scris de Vizitator

» Bakuganul Saptamanii: Ingram Maestrul Ventus!
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:09 am Scris de Vizitator

» fdsafdasfdsafdsadfsa
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:05 am Scris de Vizitator

» sa va iau neamu in pula
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

» sdasadsdasdadsadsa
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

» sdasdasdasdadssdasdadsa
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

» dsasasdasadsdasda
Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

Bakugan-Tare
Va spun salut, luptatorilor Bakugan, am creat acest forum deoarece, voi sa puteti comunica intre voi despre Bakugan, acest forum va contine in timp: mai multi membri, mai multe categorii etc. Deci daca doriti sa faceti parte din forumul nostru, sa fiti un membru al acestui forum inregistrativa! Cu respect: NewDragonoid!
Sondaj
Care este personajul vostru favorit din desenul "Bakugan"?
Dan
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap38%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Shun
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap25%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Marucho
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap0%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ace
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap0%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Billy
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap0%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Spectra
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap13%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Julie
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap0%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Runo
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap0%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Alice
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap13%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Mira
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcap13%Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Total voturi : 8
Top postatori
NewDragonoid
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
darkus-master-tony
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
dimcea11
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
AlicePrincessbakugan
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
oneandu
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
Spectra21
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
cornel414
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
darkus-mmjj
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
andreea1001
Cei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_lcapCei mai activi Membri ai Forumului! I_voting_barCei mai activi Membri ai Forumului! I_vote_rcap 
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Bakugan pe site-ul dvs. de bookmarking social!

Pastrati adresa Bakugan-Tare pe site-ul dvs. de bookmarking social
Parteneri
Creeaza un forum

BAKUGAN-TARE Top66 Statistici


 

 Cei mai activi Membri ai Forumului!

In jos 
AutorMesaj
NewDragonoid
Admin
NewDragonoid


Mesaje : 64
Puncte : 5249
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/10/2010

Cei mai activi Membri ai Forumului! Empty
MesajSubiect: Cei mai activi Membri ai Forumului!   Cei mai activi Membri ai Forumului! EmptySam Ian 01, 2011 9:18 pm

Exclamation Cei mai activi Membri ai Forumului, dupa cum arata si graficul din sidebarul din partea stanga de mai jos al forumului, cei mai activi membri pana acum sunt:
Pe locul 1 se situeaza:darkus-master-tony-28 postari pe forum!
Locul 2 ca nr. de postari se situeaza: dimcea11-17 postari pe forum!
Iar pe locul 3: Spectra21
Si sunt la egalitate ca nr. de postari: cornel414 si darkus-mmjj
Le multumesc tuturor care posteaza frecvent pe forum si le transmit prin acest subiect multa bucurie si visuri implinite in acest an "2011".
Cei care au facut cont numai de dragul de a face un cont si nu a postat deloc pe forum, li se va sterge contul daca in urmatoarele 40 de zile nu va posta macar un mesaj pe acest forum, inca o data va multumesc tuturor care ati postat pe forum.


Sus In jos
https://bakugan-tare.forumgratuit.ro
 
Cei mai activi Membri ai Forumului!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bakugan-Tare :: Anunturi!-
Mergi direct la: