Bakugan-Tare
Salut, bine ai venit pe forumul nostru. Inregistreazate daca vrei, sa te distrezi si mai mult, alaturi de noi tai prieteni, noii luptatorii Bakugan!
Bakugan-Tare
Salut, bine ai venit pe forumul nostru. Inregistreazate daca vrei, sa te distrezi si mai mult, alaturi de noi tai prieteni, noii luptatorii Bakugan!
Bakugan-Tare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bakugan-Tare

Salut luptatorilor Bakugan, vorbiti aici despre Bakugan!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Salut, bine ai venit pe forumul nostru. Inregistreazate daca vrei, sa te distrezi si mai mult, alaturi de noi tai prieteni, noii luptatori Bakugan!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Radio Fyre
 



Ultimele subiecte
» Buna , ideea ta "dimcea11", sa ma gandesc daca intru, pastreazami atributul pyrus terog?
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyLun Apr 25, 2011 12:57 am Scris de dimcea11

» Rezistenta Luptatorilor BAKUGAN!
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:44 am Scris de Vizitator

» SI CASTIGATORUL DE IERI ESTE...
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:11 am Scris de Vizitator

» Bakuganul Saptamanii: Ingram Maestrul Ventus!
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:09 am Scris de Vizitator

» fdsafdasfdsafdsadfsa
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:05 am Scris de Vizitator

» sa va iau neamu in pula
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

» sdasadsdasdadsadsa
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

» sdasdasdasdadssdasdadsa
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

» dsasasdasadsdasda
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Mar 13, 2011 7:04 am Scris de Vizitator

Bakugan-Tare
Va spun salut, luptatorilor Bakugan, am creat acest forum deoarece, voi sa puteti comunica intre voi despre Bakugan, acest forum va contine in timp: mai multi membri, mai multe categorii etc. Deci daca doriti sa faceti parte din forumul nostru, sa fiti un membru al acestui forum inregistrativa! Cu respect: NewDragonoid!
Sondaj
Care este personajul vostru favorit din desenul "Bakugan"?
Dan
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap38%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Shun
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap25%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Marucho
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap0%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ace
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap0%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Billy
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap0%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Spectra
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap13%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Julie
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap0%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Runo
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap0%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Alice
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap13%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Mira
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcap13%am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Total voturi : 8
Top postatori
NewDragonoid
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
darkus-master-tony
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
dimcea11
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
AlicePrincessbakugan
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
oneandu
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
Spectra21
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
cornel414
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
darkus-mmjj
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
andreea1001
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_lcapam infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_voting_baram infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri I_vote_rcap 
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Bakugan pe site-ul dvs. de bookmarking social!

Pastrati adresa Bakugan-Tare pe site-ul dvs. de bookmarking social
Parteneri
Creeaza un forum

BAKUGAN-TARE Top66 Statistici


 

 am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
dimcea11
Luptator Bakugan(Medium)!
dimcea11


Mesaje : 18
Puncte : 5104
Reputatie : 7
Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 23

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyLun Noi 22, 2010 2:13 am

Nu trebuie sa fiti din acelas oras,putem fi din orase diferite.Am nevoie de luptatori de aquas,ventus,subterra,haos si darkas.eu sunt de pyrus.Va rog sa intrati,nu conteaza varsta.Trebuie sa stiti sa jucati bakugan de mai mult de o luna.Eu sunt seful,cine vrea vreo informatie despre bakuganul sau sa imi zica.Al meu este Pyrus Maxus Dragonoid.



P.S. Ca sa intrati zicetimi id-ul zi va contactez pe mess...



Sus In jos
http://bakugannewvestroia.forums-free.com/?sid=aabc5211ccf74ddc8
NewDragonoid
Admin
NewDragonoid


Mesaje : 64
Puncte : 5249
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/10/2010

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: Idee Buna!   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMar Noi 23, 2010 2:34 am

Buna , ideea ta "dimcea11", sa ma gandesc daca intru, pastreazami atributul ventus Smile Very Happy


Ultima editare efectuata de catre NewDragonoid in Mar Noi 23, 2010 9:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://bakugan-tare.forumgratuit.ro
dimcea11
Luptator Bakugan(Medium)!
dimcea11


Mesaje : 18
Puncte : 5104
Reputatie : 7
Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 23

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: salut   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMar Noi 23, 2010 7:08 pm

e al tau.
Sus In jos
http://bakugannewvestroia.forums-free.com/?sid=aabc5211ccf74ddc8
NewDragonoid
Admin
NewDragonoid


Mesaje : 64
Puncte : 5249
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/10/2010

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: Buna ideea!   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMar Noi 23, 2010 9:19 pm

Buna ideea "dimcea11", cu aceasta echipa! Very Happy
Sus In jos
https://bakugan-tare.forumgratuit.ro
dimcea11
Luptator Bakugan(Medium)!
dimcea11


Mesaje : 18
Puncte : 5104
Reputatie : 7
Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 23

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: ms   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMier Noi 24, 2010 1:41 am

mersi mult.atributul Ventus e al tau.te rog sa completezi.


PRENUME:
ANI:
ATRIBUT:
BAKUGAN:
Sus In jos
http://bakugannewvestroia.forums-free.com/?sid=aabc5211ccf74ddc8
NewDragonoid
Admin
NewDragonoid


Mesaje : 64
Puncte : 5249
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/10/2010

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: Trimis   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMier Noi 24, 2010 2:06 am

Ti lea-m trimis in mesaj privat!
Tu cati ani ai?
Sus In jos
https://bakugan-tare.forumgratuit.ro
darkus-master-tony
Luptator Bakugan(Hard)!
darkus-master-tony


Mesaje : 28
Puncte : 5135
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 25
Localizare : str sf nicolae nr 22 com. chiajna jud.ilfov

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: pot intra in echipa ?   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMier Dec 15, 2010 2:04 am

Buna sunt tony am 11 ani, bakuganul meu preferat este midnight percival (il am ) ,are 660g si am si toate evolutiile lui percival adica vortex percival 800g si alpha percival 670g.in orasul meu sunt cunoscut pentru ca joc bine.as vrea sa fiu partea darkus din echipa ta.(Golden Eagles)


Ultima editare efectuata de catre darkus-master-tony in Mier Dec 15, 2010 3:33 am, editata de 1 ori
Sus In jos
darkus-master-tony
Luptator Bakugan(Hard)!
darkus-master-tony


Mesaje : 28
Puncte : 5135
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 25
Localizare : str sf nicolae nr 22 com. chiajna jud.ilfov

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: as vrea sa fiu partea darkus a echipei golden eagles   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMier Dec 15, 2010 2:51 am

darkus-master-tony a scris:
Buna sunt tony am 11 ani, bakuganul meu preferat este midnight percival (il am ) ,are 660g si am si toate evolutiile lui percival adica vortex percival 800g si alpha percival 670g.in orasul meu sunt cunoscut pentru ca joc bine.as vrea sa fiu partea darkus din echipa ta.(Golden Eagles)


Ultima editare efectuata de catre darkus-master-tony in Mier Dec 15, 2010 3:33 am, editata de 1 ori
Sus In jos
darkus-master-tony
Luptator Bakugan(Hard)!
darkus-master-tony


Mesaje : 28
Puncte : 5135
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 25
Localizare : str sf nicolae nr 22 com. chiajna jud.ilfov

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: am 11 ani   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMier Dec 15, 2010 3:10 am

NewDragonoid a scris:
Ti lea-m trimis in mesaj privat!
Tu cati ani ai?
Am 11 ani


Ultima editare efectuata de catre darkus-master-tony in Mier Dec 15, 2010 3:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
darkus-master-tony
Luptator Bakugan(Hard)!
darkus-master-tony


Mesaje : 28
Puncte : 5135
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 25
Localizare : str sf nicolae nr 22 com. chiajna jud.ilfov

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: as vrea sa fiu atributul darkus al echipei   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyMier Dec 15, 2010 3:16 am

dimcea11 a scris:
Nu trebuie sa fiti din acelas oras,putem fi din orase diferite.Am nevoie de luptatori de aquas,ventus,subterra,haos si darkas.eu sunt de pyrus.Va rog sa intrati,nu conteaza varsta.Trebuie sa stiti sa jucati bakugan de mai mult de o luna.Eu sunt seful,cine vrea vreo informatie despre bakuganul sau sa imi zica.Al meu este Pyrus Maxus Dragonoid.



P.S. Ca sa intrati zicetimi id-ul zi va contactez pe mess...
Buna sunt darkus-master-tony am 11 ani bakuganul meu este darkus midnight percival (660g) sunt din chiajna jud ilf si as vrea sa fiu partea darkus a echipei tale. id-ul meu este vipas_trans.
Sus In jos
NewDragonoid
Admin
NewDragonoid


Mesaje : 64
Puncte : 5249
Reputatie : 3
Data de inscriere : 23/10/2010

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: Daca nu Raspunde dai PM!   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptySam Dec 18, 2010 8:59 pm

Salut, daca Dimcea11 nu iti raspunde trimitei un PM!
Sus In jos
https://bakugan-tare.forumgratuit.ro
oneandu
Luptator Bakugan(Easy)!



Mesaje : 10
Puncte : 4974
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: vreau sa fiu in echipa id este   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Feb 20, 2011 6:23 pm

Sus In jos
oneandu
Luptator Bakugan(Easy)!



Mesaje : 10
Puncte : 4974
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: salut sunt un lluptator bakugan vreau sa fiu in echipa id meu de mess este serious.artoo@yahoo.com   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Feb 20, 2011 6:25 pm

ma primiti?
Sus In jos
oneandu
Luptator Bakugan(Easy)!



Mesaje : 10
Puncte : 4974
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: salut sunt un lluptator bakugan vreau sa fiu in echipa id meu de mess este serious.artoo@yahoo.com   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Feb 20, 2011 6:26 pm

NewDragonoid a scris:
Salut, daca Dimcea11 nu iti raspunde trimitei un PM!
Sus In jos
oneandu
Luptator Bakugan(Easy)!



Mesaje : 10
Puncte : 4974
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: sunt un luptator pyrus pot sa fiu eu pyrus ?   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Feb 20, 2011 6:28 pm

ah
Sus In jos
oneandu
Luptator Bakugan(Easy)!



Mesaje : 10
Puncte : 4974
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: Buna , ideea ta "dimcea11", sa ma gandesc daca intru, pastreazami atributul pyrus terog?   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Feb 20, 2011 6:35 pm

terog mult?
Sus In jos
oneandu
Luptator Bakugan(Easy)!



Mesaje : 10
Puncte : 4974
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: Buna , ideea ta "dimcea11", sa ma gandesc daca intru, pastreazami atributul pyrus terog?   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Feb 20, 2011 6:38 pm

id meu de mess este serious.artoo@yahoo.com am 11 ani si snut cunoscut in oras ca cel mai bun

Sus In jos
oneandu
Luptator Bakugan(Easy)!



Mesaje : 10
Puncte : 4974
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: buna ideie dimcea11 terog pastreazami atributul aqos sau pyrus   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri EmptyDum Feb 20, 2011 9:12 pm

terog

Sus In jos
Continut sponsorizat





am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty
MesajSubiect: Re: am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri   am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri Empty

Sus In jos
 
am infiintat o echipa(Golden Eagles)cautam membri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Golden Eagles!
» Cei mai activi Membri ai Forumului!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bakugan-Tare :: Echipe Bakugan!-
Mergi direct la: